ASSEMBLEA EXTRAORDINÀRIA DE SOCIS

Aquest dijous 6 de maig està convocada una assemblea extraordinària de socis de l’AFA de la nostra escola a les 20 h del vespre. L’únic punt a tractar és l’aprovació dels nous estatuts amb el canvi de denominació de la nostra associació a AFA. La reunió es farà via telemàtica. Aquí us deixem l’enllaç d’entrada la reunió   https://meet.google.com/nbr-qffm-wxp

També podreu entrar a la reunió obrint el Meet i introduint el codi: nbr-qffm-wxp

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s